Prodej dárkových poukazů, darujte svým blízkým výjimečný dárek zobrazit více

Dvojí pokušení

Velmi intenzivní masáž pro ty, kteří zvládnou hodně, ale mají málo času – dvě terapeutky , dvojí vyvrcholení a to v 60ti minutách. Vyzkoušejte kombinaci dvou různých terapeutek v jedné hodině.

Tantra exotická reflexní masáž pro muže

Vámi vybraná terapeutka, nebo terapeut něžnými doteky probouzí senzuální energii ve Vašem těle. Pozornost je věnována i intimním zónám. Po celou dobu masáže relaxujete a jste hluboce uvolněni. Masáž je vhodná jak pro muže, tak ženy, nebo páry.

Adrenalinová masáž

Tato terpie se velmi rychle stala oblíbenou. Informace k této terapii Vám však podá masérka až osobně. Věřte však, že se máte na co těšit!

Bali masáž

Bali masáž začíná být více hitem světových spa center a u nás v salonu ji považujeme za naší top masážní proceduru! Bali masáž vám dodá tu pravou maximální relaxaci, zároveň hloubkově promasíruje a prohřeje ztuhlé svalstvo a dodá ztracenou energii a vitalitu. Masérka vás začíná masírovat již v bylinné koupeli.

Royal masáž

Je to masáž prostaty. Její stimulace je nejen velice příjemná a vzrušující, ale je pro většinu mužů zdraví prospěšná. Prokrvuje prostatu, která pak dobře a správným způsobem funguje. Samozřejmě, že taková masáž musí být šetrná, od toho tu máme zaškolené terapeutky.

Venušin dotek

Masáž Venušin dotek je jednou z unikátních terapií, kterou v našem wellness centru poskytujeme. Jedná se o masáž, která začíná velmi lehkým škrabkáním, po té je pozornost věnována masáži intimních partií a následuje masáž celého těla. Masáž je zakončena opět v oblasti intimních partií (možnost více vyvrcholení). Tato masáž je velice intenzivní, co se prožitku…Read more

Wellness masáž

Tato terapie začíná nejprve ve vířivé vaně, která má stálou optimální teplotu pro hydroterapii, která je 36 °C. Po té se pokrčuje reflexní masáží celého těla na prostorném masírovacím lůžku. Tato reflexní masáž/ terapie poskytuje nejen rehabilitaci a relaxaci, ale hlavně i odreagování a odpočinek.

Kde nás najdete?

Božetěchova 97a, Brno

+420 774 088 994

+420 721 165 607

info@masazetantrabrno.cz

Otevřeno máme NON STOP


Možné je také parkovat vlastním automobilem v bezprostředním okolí.

TAXI. Přejete si zařídit diskrétní a pohodlný odvoz na masáž a zpět? Požádejte při rezervaci masáže naši operátorku i o tuto službu.